FESPA

FESPA Global Print
Expo 2023

23.–26. května 2023

– asdcr.cz

FESPA Global Print Expo 2023 se bude konat od 23. do 26. května 2023 v Messe Munich v Německu. Jde o přední evropskou výstavou pro sítotisk, digitální a velkoformátový tisk a potisk textilu.

Stovky vystavovatelů představí své nejnovější inovace a uvede na trh produkty v oblasti grafiky, dekorů, obalů, průmyslových a textilních aplikací.

Program:

  • Printeriors 2023 – součástí akce bude již posedmé. Sejde se na něm celosvětová komunita tiskařů, aby oslavila a představila nejnovější trendy v oblasti interiérové výzdoby.
  • Sustainability Spotlight – bude poskytovat užitečné, informativní a realizovatelné rady, které se budou týkat potřeb: People, Planet and Profit. Účast na všech konferenčních přednáškách je zdarma a témata byla pečlivě vybrána tak, aby poskytla soubor nástrojů, které potřebujete ke snížení nákladů optimalizací energie a zdrojů.

Další programové body budou potvrzeny a oznámeny v průběhu akce.

Návštěvníci výstavy budou moci sdílet znalosti, prozkoumat nové trendy, investovat do nových strojů nebo spotřebního materiálu a objevit nejnovější inovace, které přinášejí barvy do života! FESPA Global Print Expo 2023 bude probíhat společně s European Signage Expo 2023, přední evropskou specializovanou výstavou netiskových produktů a vizuální komunikace, na které vystavovatelé představí nejnovější řešení v oblasti značení.